Dėmesys Žmogui ir Žemei

Melioracija, tvenkiniai ir pralaidos, vandentiekis ir nuotekų tinklai, keliai ir aikštės, pamatai ir šlaitų sienos — žmogaus gerovei, žemės tausojimui.

Buitinių nuotekų tinklai

Buitinės nuotekos – tai panaudotas kasdienėje buityje vanduo, užterštas įvairiomis ūkinėmis atliekomis, plovimo ir skalbimo priemonėmis, o taip pat fekalijomis užterštas tualetų, arba sanitarinių mazgų, vanduo. (Anksčiau buitinės nuotekos buvo vadinamos buitine kanalizacija).

Paminėtina, kad buitinių nuotekų vanduo yra tinkama aplinka daugintis ir pavojingiems patogeniniams mikroorganizmams bei sukėlėjams pavojingų ligų, kurios gali baigtis ir mirtimi arba rimtai sutrikdyti sveikatą.

Pagrindiniai buitinių nuotekų šalinimo magistralinių vamzdynų įrengimo užsakovai yra savivaldybės.

Buitinių nuotekų šalinimo magistralinius tinklus tiesiame šiuolaikiškais, aukštos kokybės, atitinkančius techninius  standartus vamzdžiais.

  • Magistraliniai PE vamzdžiai suvirinami elektra, jų ilgis apie 12 m., tamsūs, naudojami spaudiminėms linijoms su siurblinėmis, skirti aukštam pratekančių nuotekų spaudimui.
  • Magistraliniai PVC buitinių nuotekų šalinimo vamzdžiai trumpesni už PE vamzdžius, oranžiniai, skirti sistemoms, kuriose buitinės nuotekos teka savaime, be siurblio. Šie vamzdžiai tiesiojoje linijoje sumaunami tarpusavyje, o posūkiuose - PVC alkūnėmis. Beje, tokie patys oranžiniai PVC vamzdžiai tinka ir lietaus, ir buitinėms nuotekoms, tiesiami būtent lauke; pilki buitinių nuotekų vamzdžiai dažniausiai naudojami pastatų viduje. 

UAB „Mevilsta“ patyrę specialistai įrengia buitinių nuotekų šalinimo magistralinius vamzdynų tinklus naujuose miestų ir gyvenviečių rajonuose, pvz., Kauno Vytėnų r., Vilkaviškio mieste ir rajone bei daugelyje kitų Lietuvos miestų ir miestelių

Pagal projektus numatytose vietose montuojami skirstomieji šuliniai, kuriuose smulkieji vartotojai gali patys prisijungti prie buitinių nuotekų tinklų arba pagal atskirą užsakymą pajungiame mes.