Dėmesys Žmogui ir Žemei

Melioracija, tvenkiniai ir pralaidos, vandentiekis ir nuotekų tinklai, keliai ir aikštės, pamatai ir šlaitų sienos — žmogaus gerovei, žemės tausojimui.

Apie inžinerinius tinklus

UAB „Mevilsta” suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu

Kvalifikacijos atestato Nr. 87

  1. Statybos produkcijos sertifikavimo centro išduotas 2012 m. gruodžio 18 d.
  2. Pirmą kartą Kvalifikacijos atestatas išduotas 1998 m. sausio 20 d.

UAB „Mevilsta“ ilgametė kvalifikuotų specialistų kolektyvo patirtis Inžinerinių tinklų ir su jais susietose srityse užtikrina aukštos kokybės šios srities darbus, numatytus Statybos techniniame reglamente, kuriuos suteikia teisę dirbti apgintas Kvalifikacijos atestatas.

UAB „Mevilsta“ gali atlikti praktiškai visus Inžinerinių tinklų darbus, kurių pagrindiniai - magistralinių vamzdynų tinklų įrengimas, tiesimas ir montavimas bei kiti neatsiejami darbai

  • Vandentiekio magistralinių vamzdynų linijos
  • Lietaus nuotekų šalinimo magistralinis vamzdynų tinklas (anksčiau-lietaus kanalizacija)
  • Buitinių nuotekų šalinimo magistralinių vamzdynų tinklas (anksčiau-buitinės kanalizacijos)
  • Senų magistralinių vandentiekio, lietaus ir buitinių nuotekų  šalinimo vamzdynų renovavimas, planinis atnaujinimas.

Visų paskirčių magistraliniai vamzdynai - vandentiekio, lietaus nuotekų, buitinių nuotekų - klojami atskirai, savose tranšėjose. Tačiau kartais dėl vietos ar lėšų stokos galima kai kuriuos vamzdynus kloti ir vienoje tranšėjoje, griežtai laikantis Statybos techninio reglamento STR reikalavimų - klojamų vamzdynų gylių, nuolydžių ir tarpusavio atstumų.

UAB „Mevilsta“ dirba visoje Lietuvoje, paminėtini mūsų įrengti Vilkaviškio miesto vandentiekio, buitinių ir lietaus nuotekų šalinimo magistraliniai tinklai