Dėmesys Žmogui ir Žemei

Melioracija, tvenkiniai ir pralaidos, vandentiekis ir nuotekų tinklai, keliai ir aikštės, pamatai ir šlaitų sienos — žmogaus gerovei, žemės tausojimui.

Vejos žolės sėjimas

UAB „Mevilsta“ sutvarko aplinką ir želdina šios paskirties žemės plotus

  • Sutvarkome aplinką ir užsėjame velėnine žole, pabaigus kelių pagrindų įrengimo darbus
  • Suformuojame žaliąsias juostas šalia tiesiamų kelių bortų
  • Sutvarkome aplinką ir užsėjame vejos žole šalia klojamų šaligatvių ir aikščių
  • Suformuojame žaliuosius vejos plotus parkuose šalia klojamų parkų kelių, takų, aplink  vandens upelius bei tvenkinius ir kitus poilsiui skirtus objektus.

Įrengdami gatves ir šaligatvius, iš karto paruošiame ir pagrindą želdiniams. Išlyginame tarp šaligatvių ir gatvės numatytas žaliąsias juostas, atvežame ir užpilame, jei reikalinga, dirvožemio, išpjauname senus medžius ar krūmus, išrauname ir išvežame kelmus, šaknis.

Sutvarkę, išlyginę žemės grunto paviršių, pasėjame reikiamą žolę (pvz., vejos, velėninę ir kit.), už kurios daigumą prisiimame pilną atsakomybę.

Visi kelių tiesimo darbai, kurių metu gali būti įtakojama aplinkos paviršiaus išvaizda, priduodami, tik pilnai sutvarkius įrengtų objektų aplinką. Vasarą darbai traktuojami baigti, kai kokybiškai sudygsta pasėta vejos žolė. Jei darbai baigiami rudenį, žolę sėjame pavasarį, kad žolė garantuotai sudygtų, ir sužaliuotų kokybiška veja.